MOŽNOST VÝDĚLKU
Nezávislý prodejce Aquarionu

Kontaktujte nás!

„Minerály rozpuštěné v pitné vodě, navíc se škodlivým cholesterolem a solí, napadají hlavně tenké cévy v mozku. Cévy začnou ode dne, kdy se anorganické látky a minerály dostanou z vody z vodovodu do těla, ztrácet svou pružnost a tvrdnou.“

Dr. Paul Bragg
Šokující pravda o vodě


Představení AQUARIONU.

Aquarion je jeden z nejlepších a nejpokrokovějších systémů na úpravu vody na světě! Ionizátor je navržen tak, aby vám po mnoho let poskytoval tu nejčistší, nejzdravější a nejvíce funkční vodu.

Vstupní vodu z vodovodu najdříve dokonale zbaví nečistot, a to včetně bakterií a dokonce i hormonů, a následně může vodu upravit na zásaditou nebo kyselou, podle vašeho přání.

Je mnoho možností, jak využít tuto obdivuhodnou vodu s příznivými účinky, takže pokud jste skočili rovnou sem, máte černý puntík!

Rozhodně doporučuji přečíst nejdříve kapitoly O kyselém organizmu, O vodě obecně a nebo alespoň O živé a mrtvé vodě.

Na trhu lze najít produkty, které lákají uživatele na všelikeré nesmyslné "parádičky" nebo velmi nízkou cenu. Protihodnotou je většinou nižší kvalita komponentů, z nichž jsou tyto přístroje sestavovány.

Aquarion si nehraje na vizuální efekty (čím jednodušší, tím lepší). Jeho cena je stanovena v závislosti na mimořádné kvalitě vnitřních komponentů, především "srdce" přístroje - ionizační komory, jenž má bezkonkurenční životnost až 20 let a vysoce kvalitního devítinásobného filtru Biostone!

Dodavatel Aquarionu - CaliVita Int. - i zde dodržuje firemní strategii shodnou s výrobou všech dalších produktů - potravních doplňků jež distibuuje - používat jen ty nejkvalitnější zdroje a suroviny..

Aquarion vyrábí filtrovanou, zásaditou a kyselou, ionizovanou vodu.
Co to přesně je? Aquarion využívá počítačově přesnou a volitelnou magnetickou energii, která prostřednictvím elektrod vyrobených ze slitiny platiny a titanu vyvolává ve vodní baterii elektrolýzu. Uvnitř této zdokonalené baterie dělí magnetická energie vodu na zásaditý (vysoké pH) a kyselý (nízké pH) proud bez použití jakýchkoliv chemických látek.

Takováto ionizace vody mění strukturu molekul a redukuje velikost jejich klasterů (cluster), váže extra molekuly kyslíku a koncentruje ionizované, vstřebatelné a prospěšné minerály, jako je vápník, hořčík a draslík.

Aquarion rovněž vyrábí kyselou vodu. Kyselá voda má nízké pH a lze ji skvěle využít mnoha způsoby.

Zakoupením Aquarionu budete mít příležitost využít příznivých účinků vody, která „funguje“ tak, jak to nedokáže voda z běžného kohoutku, filtrovaná nebo z láhve. Účinků živé a mrtvé vody!

Konkrétnější argumenty proč je Aquarion nejprogresivnější ionizátor na světě si přečtěte v kapitolce Proč Aquarion.

Tyto stránky pro vás připravují Ivan Matouš a Mgr. Miloslava Matoušová, nezávislí distributoři a manažeři spotřebitelské sítě CaliVita ©
Kopírování obsahu těchto stránek bez našeho vědomí není povoleno. © empatia.cz 2008 - 2011.
Náš mateřský web je www.empatia.cz