MOŽNOST VÝDĚLKU
Nezávislý prodejce Aquarionu

Kontaktujte nás!

„Minerály rozpuštěné v pitné vodě, navíc se škodlivým cholesterolem a solí, napadají hlavně tenké cévy v mozku. Cévy začnou ode dne, kdy se anorganické látky a minerály dostanou z vody z vodovodu do těla, ztrácet svou pružnost a tvrdnou.“

Dr. Paul Bragg
Šokující pravda o vodě


Spolupracovat může každý, kdo má chuť

Staňte se nezávislým, certifikovaným prodejcem Aquarion
a spolupracujte s námi a s firmou CaliVita Int.

Kontaktujte nás!

Registrace do spotřebitelského klubu CaliVita - znamená členskou slevu 25% i více a možnosti dalších finančních odměn a výdělků !

O cenových podmínkách nákupu Aquarionu jste si již asi přečetli na stránce pro uživatele. Způsob jeho prodeje prostřednictvím spotřebitelské sítě CaliVita nabízí každému členovi sítě velmi dobrou možnost pro obchod a to hned ve třech úrovních:

Marže na zboží (rozdíl mezi cenou "koncovou" a cenou "členskou").

Provize za vámi nakoupené zboží. Aquarion (ale i mnoho velmi kvalitních přírodních doplňků stravy, distribuovaných firmou CaliVita Int.) je ohodnoceno kromě ceny ještě tzv. bonusovými body (BB) a obchodními body (OB). Za zboží, které jste nakoupili za členské ceny, vám firma CaliVita vypočítá podle stanovených pravidel provizi, kterou vám následně vyplatí.

Provize z obratu vaší sítě. Máte možnost tento (a další výrobky) doporučit dalším uživatelům. Pokud se také stanou členy sítě, budete dostávat odměny podle stanovených pravidel i z jejich obratu zboží. Můžete tak získat velmi zajímavý zdroj příjmů.

Abyste však mohli spolupracovat, musíte se nejdříve stát členem spotřebitelské sítě CaliVita. Potom Vám rádi předáme všechny informace, potřebné pro úspěšné obchodování.

Síla tohoto obchodního modelu - ShareMarketingu - je hledat a "vytvářet" spokojené uživatele, kteří pochopí, že i oni si mohou přivydělat tím, že své dobré zkušenosti prostě jen předají dál! A další zase dál. Už jsou to uživatelé, které ti původní vůbec nemusí znát. Z druhého konce republiky nebo i ze zahraničí. Z více než třiceti zemí, kde CaliVita působí. Ale pořád jsou to členové "Vaší sítě", kterou jste začali budovat. Jejich obrat se nám započítává a pokud je síť dobře postavená a pořád trochu podporujete její rozvoj, z jednotlivých větviček se nějaký drobeček dostane až k Vám. A z mnoha drobečků může být každý měsíc slušný koláč...

A to je ten smysl. Za půl roku, za rok, za dva, za tři, za pět... můžeme být nezávislí na svých vlastních prodejích a přesto bude síť fungovat - jako firma, kterou "jen" vhodným manažerským způsobem spravujeme. Nezávislí na možnostech našich vlastních dvou rukou a 24 hodinách, které máme k dispozici.

Znovu opakujeme - v tom je ta síla. Tak může začít jedna z Lidských svobod.

Naší snahou vždycky bude Vám v tom všemožně pomoci.

Podle hesla "Váš úspěch je naším štěstím, Vaše štěstí je naším úspěchem."

Tyto stránky pro vás připravují Ivan Matouš a Mgr. Miloslava Matoušová, nezávislí distributoři a manažeři spotřebitelské sítě CaliVita ©
Kopírování obsahu těchto stránek bez našeho vědomí není povoleno. © empatia.cz 2008 - 2011.
Náš mateřský web je www.empatia.cz