Destilovaná voda
Destilovaná voda je sice čistá, ale k běžnému pití vhodná úplně není
Současně s vyloučením rozpuštěných solí zaručuje celkovou biologickou čistotu a nepřítomnost mikrobů. Vyrábí se z vody, která se vaří a přitom se sráží pára. Dešťová voda je vlastně také destilovaná. Přesto bychom ji neměli konzumovat, protože ředí tekutinu v buňkách a její dlouhodobá konzumace může vést ke zdravotním problémům.
Destilovaná voda neobsahuje žádný druh živých mikrobů, živých organismů, bakterií atd. Ale musí to být opravdu destilovaná voda, převařená voda není vhodná a nestačí. Takže destilovaná voda je voda z vodní páry, ve které zcela chybí každá známka života, nic se v ní nemůže rozvíjet. Proto se nazývá „mrtvá voda“.
Tento druh vody bez života nemůže v těle vytvářet žádné usazeniny, jen jedna z jejích vlastností se sama ukáže: její přitažlivost.
Díky své přitažlivost působí tlakem na anorganické minerály a kyseliny nahromaděné v těle (filtruje). Každá cizí látka a prvek, který vstupuje do krve, nás oslabuje a způsobuje onemocnění. Voda uplatňuje své účinky v krvi během 10-20 minut, dalo by se říci, že proniká celým tělem. Pokud se budeme vodou léčit, měli bychom se zaměřit na to, aby tento tlak byl konstantní, to znamená, že bychom v průběhu dne měli pít opakovaně destilovanou vodu, znovu a znovu. Tento způsob nás zbaví v relativně krátké době mnoha jedů.
Ale tohoto úspěchu nemůže být dosaženo pomocí minerální vody, nezávisle na tom, jaké, ani s termální vodou, nezávisle na tom, z jakého pramene pochází. V závislosti na jejich typu mohou být postiženy ledviny a další orgány. Minerální voda potřebuje k tomu, aby prošla tělem, 3-4 hodiny, její další nevýhodou je, že v těle vytváří usazeniny
Takže destilovaná voda na občasné detoxikační kůry nebo denně 1 šálek s citronem - prosím. Ale na trvalé pití? Asi ne. Bude pro ten účel vhodnější