Živá - zásaditá voda

Ionizovaná zásaditá voda čistí tělo zevnitř

Můžeme směle říci, že ionizovaní zásaditá voda je revitalizačním prostředkem pro krev, mozek a celé tělo, že čistí každou část těla. Tento druh vody má schopnost zaplavit naše orgány zevnitř, odplavuje škodlivé látky, které se tam usadily díky volným radikálům, a tak čistí tělo.

Ionizovaná zásaditá voda se objevuje v mozkomíšním moku již 1 minutu po konzumaci, což se může projevit zvýšenou schopností koncentrace a myšlení. Je to způsobeno skutečností, že ionizovaná voda se od základu liší od normální vody

Molekuly vody se lepí dohromady, pak se nazývají klastry. V normální vodě tvoří klastr 12-18 molekul vody, ty jsou ale příliš velké na to, aby je buňka mohla přímo absorbovat. Ionizovaná voda má hexagonální klastry, což znamená, že 1 klastr tvoří 5-8 molekul. To jim umožňuje, aby se mnohem snadněji dostaly do buněk. Je to jeden z důvodů, proč se nazývá mikroklastrová voda nebo mikrovoda. V průběhu ionizace se klastrová struktura vody přestavuje, což umožňuje, aby hydratační schopnost vody šestkrát vzrostla. Průběžně se rovněž zvyšuje schopnost rozpouštět a také účinnost metabolismu se se spotřebou ionizované vody zvyšuje.

 • Dehydratace
  Jednou z hlavních příčin chorob a stárnutí je chronický nedostatek vody, jejímž výsledkem je dehydratace. Když nepijeme dost čisté vody, naše buňky rychleji stárnou a mnohem snadněji onemocníme.

Negativní iontová terapie naplňuje tělo bez vedlejších účinků a čistí krevní cévy minimálně o 30% účinněji. Toto čištění působí na celé tělo. V závislosti na individuálním naladění a stavu poskytuje přiměřený poměr negativních a pozitivních iontů. Když používáme ionizovanou vodu, vytváříme tak podobně, jako je tomu na pobřeží nebo ve vodopádu, prostředek plný negativních iontů, který je dobře známý svými příznivými účinky na tělo. V takovém případě se náš obranný systém aktivuje a posiluje, takže méně snadno onemocníme a naše kondice dosahuje maximální energetické úrovně. Vylučovací proces se posiluje, bolest se zmírňuje a můžeme pozorovat mocnou regeneraci celého těla.

Stárnutí je ve své podstatě trvalá intoxikace, která je způsobená kyselými odpadními látkami a celkovým poškozením a nedostatkem, který z toho vyplývá. Z pohledu chemických procesů, které v těle probíhají, není stárnutí ničím jiným než spotřebou minerálů za účelem neutralizace kyselin. Podle vědeckých studií zvyšují negativní ionty kapacitu buněk vázat kyslík. Lepší zásobování kyslíkem je důležité pro zachování našeho zdraví, tímto způsobem přispívají k vyloučení jedů, snížení kyselého účinku a produkci zdravých krevních buněk. Proti útoku volných radikálů se můžeme snadno chránit ionizovanou zásaditou vodou, protože náboj hydroxylových radikálů neutralizuje oxidační vliv volných radikálů.

 • Ničivý účinek volných radikálů
  Prokázalo se, že ničivý účinek volných radikálů vede k rozvoji mnoha různých nemocí: rakoviny, cukrovky, kardiovaskulárních chorob, ale důsledkem přítomnosti volných radikálů jsou rovněž pigmentové skvrny a pihy. Proti těmto chorobám se můžeme chránit správným způsobem života a potravními doplňky a - ionizovanou zásaditou vodou!

Antioxidanty neutralizují jedovatý účinek volných radikálů na zdravé buňky. Protože kyslík v ionizované zásadité vodě váže pouze jeden vodík, zůstává jeden volný náboj (-), který umožňuje navázání volných radikálů (které jsou bez náboje) v těle a zpomaluje nebo vylučuje jejich reakční schopnost. Jejich zničením se proces zastaví, je mu zamezeno a chemické látky se stanou neškodné! Protože má zásaditá voda redukční účinky, vylučuje z těla volné radikály.

Pokud je např. v krvi velké množství volných radikálů, může se měnit několik jejích vlastností, např. tvar červených krvinek (začnou vypadat jako špičaté ostny), snadněji se sráží („formace řetízků mincí“), ale je rovněž prokázáno, že již 20% minut po konzumaci ionizované zásadité vody získají tyto buňky opět svůj původní tvar. Vodík v ionizované alkalické vodě je schopen vytvořit vazbu s volným radikálem a téměř okamžitě jej vyloučit.

Konzumací zásadité vody můžeme ukončit okyselování svého těla nebo ho dokonce zvrátit. Většina druhů potravy, kterou jíme, vytváří v našem těle kyselé pH. K tomu se přidává podobně kyselý účinek potravních aditiv a léků. To je to, co vede ke kyselosti našeho těla, což se projevuje rozvojem několika problémů.

Takže ionizovaná zásaditá voda skvěle alkalizuje naše tělo, pomáhá udržet zdravou acidobazickou rovnováhu našeho těla.

Zásaditá voda se doporučuje například v případě následujících nemocí:

 • Alergie
 • Cukrovka
 • Obezita
 • Osteoporóza
 • Kloubní problémy
 • Vysoký krevní tlak
 • Ledvinové potíže
 • Překyselení žaludku
 • Chronický průjem nebo zácpa
 • Špatné (nedostatečné) trávení
 • Abnormální žaludeční a střevní kvašení (nadýmání, špatný dech)

A navíc byla léčba užitečná také v případě jiných chorob u těch, kteří konzumovali nejméně 2 litry zásadité vody denně. Voda způsobila, že velká část jejich těla se ze 75% očistila, a pak bylo samozřejmě jednodušší znovu vyladit zbývajících 25%.

Konzumace ionizované zásadité vody, která vnitřně čistí naše tělo, je důležitou a velmi účinnou kúrou k tomu, abychom neutralizovali a eliminovali dioxin a další chemické látky, které poškozují naše životní prostředí. Vzhledem k tomu, že v buňkách se neustále tvoří volné radikály, je nejlepší trvalé čištění ionizovanou zásaditou vodou.

Jednou z nejdůležitějších vlastností ionizované zásadité vody je schopnost změkčovat lidské tělo. „Nejměkčím“ fyziologickým obdobím v našem životě je dětství. S pokročilým věkem se buňky a tkáně stávají tužší a méně ohebné, proto můžeme při stárnutí počítat s tvrdnutím stěn buněk.

Další z nejdůležitějších vlastností ionizované zásadité vody je její schopnost rozpouštět. Když jíme, musí se potrava rozpustit, aby mohla být vstřebána, ale nadbytečné látky se musí vyloučit. To se může také nejúčinněji uskutečnit rozpuštěním a změknutím pomocí zásadité vody za účelem pročištění.

Pacienti, kteří trpí zácpou, by určitě měli pít hodně zásadité vody. Konzumace ionizované zásadité vody může sice nejprve zvýšit obtíže, ale postupně (asi po měsíci) nastane úplné uzdravení. Stolice bude světlejší, více žlutá a téměř bez zápachu.

Chlór, který se používá k dezinfekci pitné vody a ničí mikroby, zabíjí vitální, přátelské (probiotické nebo symbiotické) bakterie (např. Bifidus), které žijí v našich střevech. Ale vzhledem k silné odolnosti se škodlivé patogenní bakterie, viry a plísně stávají více odolné vůči chlóru a nakonec mnohem snadněji potlačí prospěšné, užitečné bakterie. Ty pak, jako vedlejší produkt své obrany, uvolňují toxiny.

Nejvíce postřehnutelným znamením je zápach stolice. Stolice osob, které konzumují ionizovanou zásaditou vodu, je téměř bez zápachu. Toho může být dosaženo pravidelnou spotřebou zásadité vody po dobu nejméně jednoho měsíce. Zdravá stolice ve skutečnosti nemá nijak zvlášť nepříjemný zápach. To je znakem toho, že střevní flóra je ideální, vyvážená a ve zdravé kondici (vzpomeňme na vůni stolice dětí, které jsou stoprocentně krmené mateřským mlékem).

Když porovnáme obsah chlóru ve vodě z kohoutku, minerální a ionizované zásadité vodě, mluví výsledky samy za sebe: zařízení snižuje 2,0 ppm/l na koncentraci 0,2-0,4 ppm/l a zároveň ponechává v čisté zásadité vodě dostatečné množství podstatně důležitých minerálů.

 • Kdy je ionizovaní zásaditá voda nejúčinnější?
  Ráno, když pijeme první dávku. Přes celou noc jsme se potili, ráno obvykle vstaneme a jdeme se vymočit a to je důvodem, proč je v této době naše krev nejhustší. Proto se doporučuje, abychom hned, když vstaneme, vypili nejméně půl litru vody. Poté se hustota naší krve během jedné minuty sníží.
 • Existuje nějaká kontraindikace konzumace ionizované zásadité vody?
  Nedoporučuje se pít ionizovanou zásaditou vodu ve stejnou hodinu, kdy jsme užili léky antagonisté vápníku (brání vstupu vápníku do buněk). Není to proto, že by zásaditá voda měla škodlivé vedlejší účinky, ale proto, že snižuje účinky látek jako jsou antihypertenziva (ačkoliv může skvěle normalizovat vysoký krevní tlak, dokonce i bez léků).
 • Účinek ionizované zásadité vody na menstruaci
  Pravidelným užíváním ionizované zásadité vody v průběhu menstruace se mohou z vnitřní stěny ženských sexuálních orgánů začít uvolňovat černé tuhé kusy a vylučuje se čerstvá (čištěná) krev. Podobné látky se mohou v ženách usazovat i po menopauze a odcházejí stejnou cestou, proto se mnohé z nich domnívají, že se jim menstruace vrátila
 • Množství denní spotřeby vody
  Je nezbytné konzumovat minimálně 2 litry zásadité vody denně. Měli bychom vědět, že při konzumaci ionizované zásadité vody v množství menším než 2 litry denně, nemůžeme očekávat podstatnou změnu stavu. Jak je vidět v tabulce, člověk vylučuje asi 2,5 litru vody denně (moč, pára, pot atd.), proto není pro většinu lidí těžké konzumovat vodu v množství 2 litry.

Někteří lidé mají nevhodný a škodlivý zvyk spotřebovat méně vody, aby se méně potili nebo aby nechodili často na toaletu. Naše tělo potřebuje zásobu čerstvé vody průběžně pro samočištění, pro „vnitřní vypláchnutí“. V tomto případě pot nezapáchá.

Konzumace ionizované zásadité vody se podstatně liší od vody z vodovodu nebo minerálky, protože mnohem méně zatěžuje tělo osmózou. Její vstřebávání začíná během minuty a do 30 minut dochází k močení. V mnoha případech se vylučuje více moči, než jsme zkonzumovali vody. Protože množství nadměrné eliminace může být také velké, můžeme na počátku chodit častěji na toaletu. Ale tělesné funkce se brzy přepnou a spolu s očistou se intervaly mezi močením stanou delší.

Pokud vás tyto informace přesvědčily, můžeme přistoupit k představení domácího zdroje Živé a Mrtvé vody

Anebo si ještě přečtěte ve zkratce shrnuté pozitivní (pro tělo i mimo něj)

Neméně užitečné a zajímavé je i to, co umí (pro tělo i mimo něj) naopak